Часті питання

Чи діє гарантія виробника на техніку, яку ви купили?

Так, на всю техніку, яку купували у нас, діє гарантія від виробника. Ми надаємо гарантію на монтаж 2 роки і є офіційними представниками понад 30 брендів.

Чи достатньо одного кондиціонера, щоб охолоджувати кімнату та кухню?

Найкраще використовувати кондиціонер на одну кімнату, як батарею – для кожної кімнати – своя. У разі квартири-студії, при поєднанні кухні та кімнати, можна скористатися і однією спліт-системою. А вже коли між приміщеннями – двері або коридор, то такий спосіб не рекомендований.

Що може кондиціонер?

Насамперед усі кондиціонери працюють на охолодження повітря, проте деякі спліт-системи справляються і з функцією обігріву кімнати. Тільки слід дотримуватися правил і не включати розігрів приміщення при вуличній температурі -25-30 °C. У таких умовах знижується потужність пристрою та губляться властивості олії в корпусі. Обігрів краще використовувати при температурі – 5-10 °C, тоді агрегат працює на результат.


Завдяки вбудованим фільтрам більшість спліт-систем може очищати повітря. Вони не допускають попадання пилу, пуху в легені до людини. Тому їх потрібно періодично чистити. У міських умовах такі фільтри підлягають заміні місяця за 3-4.

Фреон, який міститься в кондиціонері, небезпечний для здоров'я?

Найбільш безпечними для довкілля вважається фреони R 32 і R410, які не руйнують озоновий шар. Тому ціна на заправку таким фреоном вища, ніж у R22, який відноситься до тих, хто надає негативний вплив на зовнішнє середовище.
Фреон стає небезпечним для людини у таких випадках:

 1. Утворюється фосген із фреону R22, при взаємодії з полум'ям.
 2. Можливий витік фреону, при цьому концентрація перевищує 0,3 кг/м3, що сприяє витіснення повітря з кімнати.
Від кондиціонера можна застудитись?

Можна, тому перебування під прямим потоком повітря призводить до застудних захворювань. Для недопущення такого стану просто потрібно правильно вибирати розташування кондиціонера і не слід знаходиться біля працюючого пристрою.

Ще одна помилка, що веде до ГРВІ – досить низька температура приміщення, порівняно з вуличною. Нормою вважається різниця температур, що не перевищує 5 °C. Наприклад, якщо температура на вулиці 25 °C, то на кондиціонері слід виставити 20 °C. І навпаки, включення на обігрів кондиціонера на досить високих цифрах, веде до зниження стійкості організму від вірусів. Оптимальний варіант – режим I FEEL, який вибере відповідну температуру для вашого приміщення.

Що таке кондиціонер з інвертером і чим він кращий за звичайний?

Інверторний кондиціонер – це прилад, що має компресор, який здатний контролювати та підтримувати задану температуру у приміщенні. Вперше було створено в Японії компанією Toshiba у 1981 році.
До переваг пристрою можна віднести:

 • Збільшення терміну експлуатації кондиціонера.
 • Досягаючи заданої температури, включається прискорений режим роботи, що підвищує темп охолодження.
 • За відсутності постійного приведення в дію кондиціонер, електроенергія заощаджується до 30%.
 • Працюючи на мінімальному режимі, знижується рівень шуму.
 • Точна підтримка встановленої температури.
 • Компресор, який підтримується в теплому стані, забезпечує пристосування кондиціонера до мінусової температури на вулиці.
Чи правда, що кондиціонер не забирає повітря з вулиці?

Так, у випадку найбільш часто зустрічаються спліт-систем, які працюють на охолодження та обігрів. Найдорожчі кондиціонери – канальні, саме вони доставляють свіже повітря з вулиці до кімнати. Віконні кондиціонери мають зворотний ефект, навпаки витягуючи до 10% повітря з кімнати.

Що таке спліт-система?

В даний час вважається найбільш поширеним видом кондиціонерів. Складається із зовнішнього та внутрішнього блоку. Внутрішній блок монтується у кімнаті приміщення, а зовнішня частина представлена ​​шумним вентилятором, який розміщують на вулиці.

За рахунок чого працює кондиціонер?

Механізм роботи кондиціонера полягає в тому, що під час випаровування рідина поглинає тепло і потім виділяє його, переходячи в рідкий стан з газоподібного. Такою речовиною є хладагент фреон, на зміни якого впливають рівень температури, тиск у системі. За допомогою компресора тепло переноситься від кондиціонера до конденсатора, що знаходиться зовні.

Що зазвичай входить у щорічне ТО і навіщо воно потрібне?

До технічного обслуговування (ТО), що проводяться щороку, належить:

 • Дослідження роботи обладнання;
 • Регулювання стабільності фіксації, кріплення всіх блоків.
 • Усунення дефектів;
 • Чистка жалюзі, корпусу та фільтрів внутрішнього блоку.
 • Перевірка режиму індикації, дренажної системи на справність;
 • Контроль хладону у пристрої;
 • Перевірка температури сухого повітря на вході та виході внутрішнього блоку.
img

Отримай 500 гривень

на першу покупку зараз!

Зареєструйся на нашому сайті та отримай промокод на першу покупку! 
Термін дії промокоду становить: 14 днів.